Jdi na obsah Jdi na menu
 


1.třída na divadle

13. 6. 2018

1.třída na divadle

V pondělí 11. června se první třída vydala na loutkové představení O Šípkové Růžence. Představení sehrálo divadlo Kozlík. Zazvonil zvoneček a pohádka začalaJ . I v dnešní pohádce se narodila Růženka, které dvě hodné sudičky přisoudily štěstí, krásu a pak zlá sudička přisoudila, že se v den 16. narozenin píchne do prstu a usne na sto let. Na Růženku dával pozor dráček a čertík. I přesto se píchla a usnula. Za sto let ji vysvobodil princ z Kozího království, který přijel na svém kozlíku, kozlík všechny růže snědl a princ polibkem princeznu probudil. Během pohádky byly dvě pauzy, kdy se herci dětí ptali na otázky z pohádky. Bylo vidět, že děti dávají pozor, protože všechny otázky zodpověděly správně.  Na závěr si mohly loutky opatrně pohladit. Dětem se představení líbilo, budeme se těšit na další setkánísmiley

                                                                      Lenka Kupková

 
 

 

NetFirmy

Základní škola a Mateřská škola Pecka, Pecka 38 - netfirmy.czZákladní školy - netfirmy.cz


Archiv

Kalendář
<< červen / 2018 >>


Statistiky

Online: 2
Celkem: 173012
Měsíc: 6878
Den: 197