Jdi na obsah Jdi na menu
 


Školní výlet 9. ročníku do Sedmihorek

6. 6. 2015

Ve čtvrtek 28. 5. vyrazila devátá třída vlakem z Nové Paky na školní výlet do Sedmihorek. Zpestření výletu se dostavilo hned zkraje v podobě do dáli ujíždějícího vlaku, ve kterém jsme bohužel neseděli. Nedali jsme se tím ale rozhodit a jeli vlakem dalším.

Naše putování jsme přerušili v Radvánovicích, kde jsme se dostatečně vyřádili v herním parku Šťastná země (minigolf, trampolína,…).

Odtud jsme vyrazili do Sedmihorek. Náš předvoj – Péťa s paní asistentkou - nám zajistil dopravu zavazadel a po našem příjezdu do kempu už čekal v chatě.

Po tom, co jsme se usadili v chatě, nás čekal průzkum kempu.

 Po vydatné večeři a procházce se všichni věnovali zábavě na chatě. Možnosti v tomto směru byly netušené (popcorn, stěhování nábytku,…).

V pátek 29. 5. jsme vyrazili do skal. Přes Lázně Sedmihorky, Myší dírou (nemístné poznámky žactva ohledně mého průchodu průrvou) jsme vystoupali na Hrubou Skálu. Prohlédli jsme si nádvoří a krásnou vyhlídku do kraje. Kolem dalších vyhlídek jsme pokračovali na hrad Valdštejn a odtud zpět do kempu v Sedmihorkách. Po večeři – úžasných borůvkových knedlících - přišla bouřka, ale ani ta nám náladu nezkazila.

V sobotu 30. 5. nás pak čekalo už jen rozloučení s kempem a opět putování vlakem domů. Do Nové Paky jsme přijeli před 13. hodinou. Všichni živí a zdraví.

PS: Členem výpravy byl i pes.

A. Müllerová