Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fotbalový turnaj

26. 6. 2016

Fotbalový turnaj

V úterý 21. 6. 2016 se děti zúčastnily atletického klání škol Novopacka. Hned následující den, tedy 22. 6. 2016, jsme vyrazili autobusem s kluky 3. a 5. třídy na Mostek. A proč? Učitel tělocviku pan Slanina zde uspořádal soutěž v minikopané pro kluky ze základních škol Mostek, Pecka a Bílá Třeměšná. Počasí nám opět přálo, sluníčko hřálo až moc. Vše bylo připraveno, mohlo se začít. Jela s námi ještě P. Bajerová, která se snažila mohutně naše kluky povzbuzovat, protože ZŠ Bílá Třemešná nic nezanedbala a přivezla si s sebou roztleskávačky.

Kluci z naší školy sehráli 3 přátelská utkání. Roli rozhodčího převzal ředitel ZŠ Mostek Mgr. Miroslav Lebeda. V prvním utkání podlehli ZŠ Mostek 1:5, ve druhém vyhráli nad týmem  ZŠ Bílá Třemešná 1 9:2 a ve třetím utkání remizovali s týmem  ZŠ Bílá Třemešná 2 3:3. Byl to ale jejich nejlepší zápas, kluci do něho dali všechnu energii,  tým  ZŠ Bílá Třemešná 2 byl totiž nejlepším týmem celého turnaje. Potěšila nás také pochvala od rozhodčího, kterému se hra našich kluků ve 3. zápase velmi líbila. Všechny zápasy se hrály s velikým elánem a férově.

O přestávce mezi jednotlivými zápasy byla zařazena soutěž v přetahování lanem o nanukový dort ředitele ZŠ Mostek. Tam kluci velké výkony nepodali, umístili se na posledním místě. Ale i oni dostali malou sladkou odměnu.

A jak nakonec  naši kluci ve fotbale dopadli ? Umístili se na krásném 3. místě. Blahopřejeme.

Na podzim třeba zase na shledanou v Pecce při soutěži v lehké atletice.

Iva Šmídová, Dana Felcmanová