Jdi na obsah Jdi na menu
 


1.třída na divadle

13. 6. 2018

1.třída na divadle

V pondělí 11. června se první třída vydala na loutkové představení O Šípkové Růžence. Představení sehrálo divadlo Kozlík. Zazvonil zvoneček a pohádka začalaJ . I v dnešní pohádce se narodila Růženka, které dvě hodné sudičky přisoudily štěstí, krásu a pak zlá sudička přisoudila, že se v den 16. narozenin píchne do prstu a usne na sto let. Na Růženku dával pozor dráček a čertík. I přesto se píchla a usnula. Za sto let ji vysvobodil princ z Kozího království, který přijel na svém kozlíku, kozlík všechny růže snědl a princ polibkem princeznu probudil. Během pohádky byly dvě pauzy, kdy se herci dětí ptali na otázky z pohádky. Bylo vidět, že děti dávají pozor, protože všechny otázky zodpověděly správně.  Na závěr si mohly loutky opatrně pohladit. Dětem se představení líbilo, budeme se těšit na další setkánísmiley

                                                                      Lenka Kupková