Jdi na obsah Jdi na menu
 


Beseda v knihovně se spisovatelkou Zuzanou Pospíšilovou

10. 5. 2019

 

27. 3. 2019 se 1. a 2. třída vydala na besedu do místní knihovny. Beseda byla se spisovatelkou Zuzanou Pospíšilovou. Velmi milá a příjemná autorka mnoha knih nám vyprávěla o tom, co vlastně dělá a co píše. Děti velice pozorně poslouchaly, protože paní Pospíšilová používala citace ze svých knih a velice dobře nám je dramaticky předvedla. Ukázala nám knížky, které napsala. Když z nich předčítala, děti byly natěšené, že si je taky přečtou, jak byly zajímavé. A protože mimo jiné napsala také knihy o policii, hasičích a záchranné službě, přinesla na ukázku, doktorské naslouchátko a děti si mohly navzájem vyzkoušet, jak jim tluče srdce, jaký mají tep apod.

Beseda se nám velice líbila, byla poutavá nejen pro děti, ale také pro nás dospělákysmiley.

Děkujeme a přejeme další úspěšná tvořenísmiley.

                                                                                                                                                                   L.Kupková