Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dopravní soutěž O pohár starostů

10. 5. 2018

Dopravní soutěž O pohár starostů

     Ve středu 18. 4. 2018 se dvě družstva vybraných žáků ze 4. a 5. třídy zúčastnily dopravní soutěže O pohár starostů, která se každoročně koná v Nové Pace. Tentokrát se soutěžilo o krásný broušený pohár starostky Vidochova.

    Soutěžilo se v jízdě zručnosti mezi různými překážkami, v jízdě na dopravním hřišti s dopravními značkami, psaní dopravních testů a letos mimo bodování musely děti zodpovědět pár základních věcí ze zdravovědy.

     Bylo krásné počasí a děti se s chutí pustily do soutěžení. Soutěž se dětem moc povedla, jedno družstvo dosáhlo dokonce až na výborné celkové druhé místo. Zaslouží proto velkou pochvalu, jmenovitě to byli Lucie Nezbedová, Žaneta Prausová, Jiří Tázlar a Tomáš Jakubský. Děti byly moc spokojené, že vyhrály medaile a měly i velkou radost i z dárečků, které dostaly.

    Snad se nám povede uspět v této soutěži i v příštím roce.

 

                                                                                                                     J. Morávková