Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fotbalový turnaj 1. tříd Antonína Věchta

7. 7. 2019

21. 6. 2019 se celá první třída vydala na výpravu do Nové Paky, kde měla sehrát zápas ve fotbale s jinými třídami. Počasí nám přálo, protože nebylo takové horko.  Dobře naladěni a vybaveni kopačkami a peckovskými dresy jsme nastoupili na zahájení. Celkem nastoupilo 6 prvních tříd.  Nejprve se hrálo ve skupině, los nám padl na hodně dobrý tým ZŠ Husitská, se kterou jsme prohráli, a pak jsme hráli se ZŠ Komenského, kteří byli také výborní. Také jsme prohráli, ale každému týmu jsme dali alespoň čestný gól. Po hře ve skupině už nás čekal jen jeden zápas, a to o 5. a 6. místo.  Hráli jsme se Starou Pakou a vyhráli jsme 11:1. Takže jsme si odvezli pohárek za 5. místo a velký, obří koláč, který pekly cukrářky.  Velký dík hráčům, kteří se zapojili do hry a dali do hry všechno, dík patří i těm, kteří fandili, protože hra bez fandění, to není ono.  Fotbalu zdar!         

                                                                                                                                                                        L. Kupková