Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fotbalový turnaj o pohár Antonína Věchta

24. 6. 2018

Fotbalový turnaj o pohár Antonína Věchta

V pátek 22. 6. se první třída zúčastnila fotbalového turnaje 1. tříd, který se konal v Nové Pace. Sešlo se šest týmů po 8 až 10 hráčích, kteří se v průběhu střídali ve hře. Celkem jsme hráli tři zápasy. První dva zápasy jsme měli takzvaně oťukávací, ve třetím si děti byly jistější, zrychlily hru a podařilo se jim dát pět gólůsmiley. Děti bojovaly jako lvi a z gólů měly nefalšovanou radost. Nakonec nám ani nevadilo, že byla trochu zima. Náš osmičlenný tým vybojoval krásné 5. místo. Děti si odnesly pohár, diplom a kupu sladkostí a navíc dostaly obří koláč, který nemohly sníst, byť  se snažily sebevíc, proto si ještě každý donesl domů, snad v identifikovatelném stavusmiley. Sportu zdar!

Lenka Kupková