Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mikulášská besídka v Nové Pace a výstava betlémů- 1.třída

3. 1. 2020

4. 12. se každoročně pořádá Mikulášská besídka v Nové Pace na Střední pedagogické škole. Studenti a studentky si připravili zpívanou pohádku O dvanácti měsíčkách, kterou zahráli a zazpívali neuvěřitelně krásně, až šel mráz po zádech. Po pohádce následovala zpívaná scénka z pekelné školy a také z andělské taneční školy. A přišel i Mikuláš, který se nezapomněl zeptat přítomných, zda byli hodní. Dokonce přečetl pár zlobivců, kteří museli povědět básničku. Nakonec ale všichni dostali krásné dárečky od andělíčků ale i od čertíků. Po představení jsme se s 1. třídou přesunuli do místního muzea v Suchardově domě, kde jsme si prohlédli Betlémy a vánoční ozdoby ze Dvora Králové. Nasáli jsme vánoční atmosféru a spokojeni jsme se vrátili autobusem do Pecky. Dětem se výlet moc líbil a už se těší na dalšísmiley

Lenka Kupková