Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naše škola pořád žije

5. 7. 2020

Naše škola pořád žije

Na jarní měsíce jsme měli spoustu plánů a projektů, které jsme chtěli společně realizovat. Bohužel do plánů zasáhl mrňavý drzý hajzlík, který není ani pořádně vidět – COVID-19. Ale my se nedáme a takováhle verbež si na nás nepřijde.

Výuka dětí přešla na distanční formu. Rodičům a dětem přibyla práce doma, nám učitelům práce s počítačem a papírování. Většina rodin má náš veliký obdiv, jak práci zvládá. My učitelé totiž víme, co to obnáší. Nám učitelům zase neskutečně chybí přímá vazba s dětmi, přímé reakce, pohled, odpověď, ale i prosté pobíhání a povykování po chodbách. To nenahradí žádné technologie.

Naše děti jsou ale moc šikovné a kromě úkolů z češtiny, matematiky, jazyků a naukových předmětů zvládají i úkoly v pracovních činnostech.  A právě tady jsme začali bojovat proti viru – děti vytvářely prostředky na obranu proti viru. Pustily se i do zahradničení a výroby modelů. A právě část jejich výtvorů vám tady a teď chceme ukázat alespoň na fotkách.

A všichni se těšíme, až se v pohodě a ve zdraví  zase uvidíme.

                                                                                                                                                     Alena Müllerová