Jdi na obsah Jdi na menu
 


První třída si užívá přírody

2. 7. 2018

V úterý 26.6. jsme se s první třídou vydali na turistický den. Náš cíl nebyl daleko, jen okolo Pecky. Děti dostaly mapu, ve které měly sedm zastavení, ty měly na místě poznat a zjistit, jak se to místo značí v mapě. Poznaly, jak se značí kostel, hřbitov, koupaliště, vysílač, kostelíček, rozcestí, pošta, zastávka autobusu a hrad. Od školy jsme se vydali ke koupališti, pak jsme zahnuli k vysílači. Tady se děti v lese nasvačily a mohly pokračovat dále ke Stupenskému kostelíčku, ten dětem přišel dost tajemný a strašidelný. Odtud jsme zamířili po zelené rovnou do Pecky, cestou jsme pozorovali drobný hmyz, domácí zvířátka, kytičky, hledali jsme vzácné kameny a užívali si krásný den.

                                                                                             Lenka Kupková