Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turistický den 5. třídy

2. 10. 2018

Turistický den 5. třídy

      Ve středu 19. 9. 2018 jsme se v plném počtu 14 žáků vydali na turistický den spojený s minigolfem v Lázních Bělohrad.

      Po svačince jsme vyrazili pochodem po silnici do Bukoviny. Odtud jsme pokračovali po modré turistické značce lesní cestou přes Brtev k rybníku Paroubek na kraji Lázní Bělohrad. U rybníku jsme se na chvíli zastavili a udělali několik fotek s pěknými dřevěnými soškami. V půl jedenácté jsme dorazili na minigolfové hřiště, rozdělili jsme se do dvojic až trojic a „hurá“ na hru! Děti se po vysvětlení pravidel s chutí vrhly do hry a ikdyž to někteří hráli poprvé, šlo jim to skvěle.

     Po odehrání jsme se přemístili na náměstí, kde byl krátký rozchod a po 13 hodině jsme vyrazili na zpáteční cestu autobusem do Bělé u Pecky. Tady jsme si prošli nově vybudovanou cyklostezku a pomalou procházkou jsme došli až ke škole.

        Výlet se nám vydařil, počasí nám přálo a tak si děti turistický den užily.

                                                                                                     Mo, Ba