Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výjezd žáků do Polska

12. 6. 2018

 

Ve středu 30. 5. 2018 se žáci třetí a čtvrté třídy vydali do Polska. Náš autobus doplňovala škola z Bělohradu. Autobus nás zavezl do města Marcinowice, kde nás přivítala celá škola. Přesunuli jsme se na zahradu školy, kde nás přivítali zaměstnanci školy s paní ředitelkou a formou zábavného divadélka tři komici. Po divadle nás zavedli do tělocvičny a formou prezentace představili svoje město Marcinowice. Prezentace nebyla moc dlouhá a po jejím ukončení na nás čekalo malé občerstvení. Jakmile jsme se občerstvili, vyšli jsme na školní pozemek a tam čekaly různé atrakce. Po atrakcích přišly na řadu sportovní aktivity, kde jsme si s dětmi z Polska zasportovali. Vysíleni po sportovních výkonech jsme kráčeli asi půl kilometru na oběd. Po obědě jsme se vrátili zpět do tělocvičny školy, kde se vyhlašovaly výsledky sportovních výkonů. Všichni, co se zúčastnili, byli obdarováni. Před odjezdem domů přijeli hasiči na školní zahradu a předvedli nám hasičský útok. Všichni se s námi rozloučili a my jsme se zvesela vydali zpátky domů.

                                                                                                                      Věra Dutkovská