Jdi na obsah Jdi na menu
 


Krok sun krok ...

11. 10. 2015

Krok sun krok.. SUN? To je přece sluníčko!

Začal říjen a my se máme náramně. Vůbec nám nevadí, když sem tam spadne z nebe kapka, a o to více si ceníme sluníčka, za kterým jdeme ven pokaždé, když vyjde zpoza mraků.

Krůček po krůčku jsme začali chodit na kroužky ve školní družině. V pondělí si hrajeme a malinko se učíme anglicky - nó jo, učíme se... Ale jenom malinko! Ve středu v ekologickém kroužku zkoumáme, jak to vlastně chodí mezi rostlinami a zvířaty a jak jim můžeme my človíčkové pomáhat. To se ví, my totiž chceme, aby nám tu na světě bylo všem spolu hezky. Ve čtvrtek zase malujeme, kreslíme, lepíme, stříháme... Brzy si střihneme i výstavičku v průchodu na náměstí, kde se pochlubíme našimi hodobóžovými obrázky. Prozatím se chlubíme v prostorách naší krásné školy, třeba přízemí hlídají hadi a hadice z papírové ulice, mrkněte :-)

 A tohle my děláváme s plným bruchem během odpolední družiny v kroužcích. Jenomže to ještě není všechno. Věděli jste, jak dobře vaří naše paní kuchařky? Túze dobře! A tak když nám slehne, jdeme s družinou sportovat, abychom vyběhali to, co jsme si přidali, jak nám chutnalo.

Vaši peckoví - MY ze ŠD

        

1. ekologický kroužek - 7. 10. 2015

ekologicky-krouzek.jpg