Menu
ZŠ a MŠ Pecka
ZŠ a MŠPecka

Den Země – 3. třída

Dopoledne v útulku

Děti 3. třídy se na Den Země vypravily do útulku v Nové Pace. Všichni jsme se moc těšili a už jsme se nemohli dočkat. Koupili jsme granule, kapsičky a jiné pamlsky. Všechny pamlsky jsme měli jako vstupenku do útulku. Paní v útulku byly moc mile překvapené, že jsme si na pejsky a kočičky vzpomněli.

Nejprve jsme se dověděli spoustu věcí a zajímavostí o útulku, o jednotlivých pejscích a potom jsme mohli vybrané pejsky nakrmit a vyvenčit. Nejvíce se nám líbila fenka Baruška, Emilka a pejsci Bady, Kuba a Fík. Procházky s nimi jsme si moc užili. Celé dopoledne se nám líbilo a už se těšíme na příští návštěvu na podzim.

                                                                                                         Monika Rejlová, Martina Suchardová

 

Základní škola

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Svátek

Svátek má Valdemar