Menu
ZŠ a MŠ Pecka
ZŠ a MŠPecka

Divadlo v Hradci Králové

Název Prašina je opravdu podivný...

Divadelní představení Prašina

Ve středu 15. listopadu se žáci 2. stupně vydali kulturně vzdělávat do Klicperova divadla v Hradci Králové. Shlédli tu divadelní představení Prašina, které je velmi kladně hodnocené diváky, a to hlavně z řad studentů. Hlavními hrdiny jsou tři kamarádi, teenageři. A snad právě pro to se celý příběh školních dětí dotýká. A co je to Prašina? Prašina je místo v Praze, kde nejde elektřina a není tu signál pro mobilní telefony. A také se tu stala vražda…. Je to představení plné napětí a doprovázené zvukovými efekty, které umocňují atmosféru. Dle názorů našich žáků můžeme tohle představení jenom doporučit.

Lístek na představení nám hradilo Kulturní sdružení Peckovska. Děkujeme tímto, že nám pomohlo snížit rodičům náklady spojené s výukou. Takto rodiče hradí jen 124,- Kč za dopravu do divadla.

Lucie Morávková

Základní škola

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Svátek

Svátek má Valdemar