Menu
ZŠ a MŠ Pecka
ZŠ a MŠPecka

Otevření Pecičkovy vyhlídkové cesty a sportování v kempu

děkujeme za tu možnost

Otevření Pecičkovy vyhlídkové cesty a sportování v areálu kempu

Ve středu 26. června byla slavnostně otevřena nová Pecičkova vyhlídková cesta, a to za přítomnosti paní starostky, Hany Štěrbové, a žáků naší školy. Tato nová trasa, díky které se vyhneme frekventované silnici směrem na Borovnici, začíná na peckovském náměstí a vede až k rybníku u hájenky.  Je nejen bezpečná, ale také velmi atraktivní. Cestu lemují informační cedule, kterých je celkem sedm, obsahují deset úkolů pro děti. Tyto úkoly jsou různorodé – zahrnují sportovní, hudební, přírodovědné a zábavné aktivity, které děti nejen pobaví, ale také je něco naučí. Jedním z vrcholů nové cesty je jednoduchá překážková dráha, která prověří obratnost a sílu dětí. Vše jsme si řádně vyzkoušeli a určitě se zase vrátíme.

Důležitá pro nás je také Pecičkova bylinková zahrádka, kterou jsme podél cesty založili a teď budeme sledovat, jak vše roste.

Po absolvování vyhlídkové trasy jsme se přesunuli do areálu koupaliště a kempu v Pecce, kde na nás čekal další program. Všechna sportoviště zde byla otevřena zdarma jako krásný dárek našim žákům k vysvědčení.

Studenti se zde mohli zapojit do různých sportovních aktivit. Hráli jsme přehazovanou, beach volejbal, badminton a využili jsme také trampolíny a vodní postele. Den byl plný zábavy, pohybu a radosti, což bylo skvělým zakončením školního roku.

Rádi bychom poděkovali koupališti a kempu v Pecce za to, že nám umožnili strávit krásné odpoledne plné sportu a zábavy. Díky této zkušenosti jsme si mohli užít krásný den posílit naše tělo i ducha. A taky jsme potěšili naše chuťové buňky – zmrzlinka v kempu byla super.

Věříme, že se Pecičkova vyhlídková cesta stane oblíbeným místem nejen pro naše žáky, ale i pro všechny návštěvníky Pecky.

Lucie Morávková

 

Základní škola

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Fotogalerie

Náhodná fotogalerie

Svátek

Svátek má Kristýna