Menu
ZŠ a MŠ Pecka
ZŠ a MŠPecka

Okrskové kolo ve florbalu - starší žáci

Turnaj v Nové Pace

V úterý 24. 10. jsme se vydali na Okrskové kolo ve florbalu do Nové Paky. Turnaj byl určen pro starší chlapce. Naše družstvo čítalo 8 chlapců z 8. a 9. třídy. Ze zkušeností z předchozích let se do týmu vkládaly velké naděje na úspěch.

Od začátku hráli naši chlapci skvěle a byla radost sledovat jejich hru. Lukáš Jakubský plnil roli brankáře na výbornou. Musím vyzdvihnout perfektní obranu Pavla Podzimka či útočnou střelbu Honzi Bezstarosti, který zajistil většinu gólů za celý turnaj. Kluci neohroženě vyhráli skupinu a k mému příjemnému překvapení šli hrát o vítězství. Ve finále se naši kluci utkali s výběrem žáků ze ZŠ Husitská a podařilo se jim nad nimi zvítězit! Všichni jsme měli neuvěřitelnou radost z dosaženého úspěchu.

Chlapci postoupili do okresního kola, které se bude konat 16. 11. v Hořicích.

                                                                                                                                           Aneta Khýrová

Základní škola

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Svátek

Svátek má Valdemar