Menu
ZŠ a MŠ Pecka
ZŠ a MŠPecka

Školní pouť - čtvrtek 27.6.2024

a rozloučení s našimi deváťáky

Předposlední den na naší škole

Dnes byl na naší škole netradiční a výjimečný den plný zábavy a emocí. Ráno jsme vyhodnotili celoroční celoškolní soutěž, na kterou se děti dlouho těšily. S napětím očekávaly výsledky a radovaly se z výher. Každý si mohl vybrat svou cenu. Děkujeme tímto sponzorům (Městys Pecky, Paintball Pecka, Cukrárna Zlatá Pecka, Koupaliště a kemp Pecka), kteří nám pomohli seskupit ceny do této soutěže.

Po slavnostním vyhlášení výsledků se s námi rozloučili naši deváťáci. Tradičně připravili prezentaci fotografií, tak, jak se jejich čas na škole vyvíjel a jak nám tu rostli. Přinesli učitelům kytičku a drobný dáreček na památku, což bylo velmi dojemné. Loučení s deváťáky je vždy zvláštní chvíle, plná vzpomínek a očekávání jejich další cesty.

Pak si deváťáci pro své mladší kamarády připravili školní pouť, která byla plná různých sportovních a zábavných disciplín. Děti měly možnost zkusit své schopnosti v různých soutěžích, za které získávaly razítka. Sbírání razítek bylo motivující, neboť za určitý počet razítek děti obdržely drobné ceny.

Celý den byl plný smíchu, soutěžení a přátelské atmosféry. Školní pouť se stala skvělým zakončením tohoto netradičního dne. 

Lucie Morávková

Základní škola

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Fotogalerie

Náhodná fotogalerie

Svátek

Svátek má Kristýna